Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Beky

Peníze motivují lékaře

Díky za Vaše reakce. Víte, článek jsem psala na základě zkušenosti, kterou mám. Myslím, že někteří lékaři se se změnou politického systému nezmění, ale jiní si uvědomují (na soukromých klinikách), že aby vydělávali, musí poskytovat adekvátní péči... A to jsem zažila... Samozřejmě souhlasím, že je to o lidech, ale peníze prostě motivují a to popřít nelze.

0/0
10.7.2008 10:43

Radek0075

Osobně proti poplatkům nic nemám,

ale váš článek jsem nepochopil. Všechno je o lidech, nikoliv o penězích. To "Julínkovné" má pouze regulovat množství pacientů, aby nikdo nechodil k lékaři jako do kina a aby nikdo neužíval léky, které doopravdy nepotřebuje.

0/0
9.7.2008 21:36

sidi

Re: Osobně proti poplatkům nic nemám,

I mně stále uniká jak by 30 Kč mělo zlepšit zdravotní péči. Moji rodiče, stejně jako matka mé ženy, jsou důchodci, moc peněz nemají, ale to co reguluje  jejich  cesty k lékařům není 30 korun, ale často neochota, neurvalost ap. lékařů . Myslím, že to není výjimka, že se (nejen senioř) často doktorů bojí. TO JE TA "SPRÁVNÁ REGULACEv". Přes všechny  výhrady, které mám k p.doktoru Mackovi, jeho představy o reformě zdravotnictví, které prezentoval před cca 10 lety jsem akceptoval. "Cikrtovné" je jenom standartnÍ česká ŠVEJKOVINA , HRA NA REFORMU.

Opravdu si myslíte, že kdybyste své primářce přinesla 30, že by byla milá a profesionálni.;-Dpatnáct Vám už bylo dost dávno 8-o

 

0/0
1.8.2008 22:55

apple7

Tak jo

poplatky budu platit,myslite,ze to zmeni pristup te vasi primarky k pacientum???Ja si tedy nemyslim.

0/0
9.7.2008 21:26

antizelenka

Re: Tak jo

samotné poplatky to jistě zcela nezlepší, ale pomůžou a hodně pomůže plánovaná změna na a.s. a systém zdravotních pojišťovenR^

0/0
9.7.2008 21:33

Kolumbo

Bohužel

zdejší představa o demokracii je taková, že většina má vždycky pravdu a menšina nemá právo na svou cestu. taky souhlasím s poplatky i převodem nemocnic na a.s, zároveň bych přál všem socanům, ať si ponechají Ratha , část nemocnic a svůj díl na zdravotním pojištění. nemocnice bych odstátnil, jinak by si socani užívali "zadarmiko" ze státních dotací. Rád bych holoubky viděl, jak si libují nad tím, jak úžasné "péče" se jim dostává.

0/0
9.7.2008 21:15

tolan

Karmuji, zcela výstižně napsáno

Souhlasím,kvalitní lékařská péče se vyplatí.

0/0
9.7.2008 20:54

Věra Tydlitátová

Prima Beky

Prima, funguje to, gratuluju a dávám Ti první KARMU!V

 Věra

0/0
9.7.2008 20:31

Žebříčky

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS

Najdete na iDNES.cz