Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Jak mi Bůh prodloužil nohu o jeden centimetr

2. 11. 2016 14:55:00
Dělá Bůh zázraky i dnes? Odpověď zní: Ano, dělá! Celý život jsem měla pravou nohu o jeden centimetr kratší než levou. Po 37 letech mě Bůh po modlitbě uzdravil a noha mi vyrostla. Tento zázrak vidělo 15 přítomných lidí.

Dnešní blog bude hodně osobní. Možná se vám, co budete číst, bude zdát bláznivé, nemožné či neuvěřitelné, ale přesto se to stalo. Téměř nikdo, kdo mě zná, nevěděl, že mám jednu nohu kratší než druhou. Abych byla konkrétní, jednalo se o pravou nohu. Nikdo se mě ale také nikdy neptal, jestli mám nebo nemám rovnou páteř. Ostatně kdo by se chlubil svými nemocemi?

ZAKŘIVENÁ PÁTEŘ A KRATŠÍ NOHA

Kdyby se mě však někdo zeptal, přiznala bych, že jsem jako dítě několik let docházela na ortopedii se skoliózou. Páteř byla zakřivená, ale ne natolik, abych musela nosit korzet. Kromě občasných RTG snímků páteře a pravidelných prohlídek na ortopedii, jsem žádnou léčbu nepodstoupila.

Skolióza je jedna z deformací páteře. Lze ji charakterizovat jako trojrozměrnou deformitu se sklonem a posunem obratlů ve frontální (stranové zakřivení), sagitální (změny fyziologické lordózy a kyfózy) a transverzální (rotace páteřního sloupce) rovině.

Když jsem dospívala, lékař dospěl k závěru, že se zastavil růst a situace se zakřivením páteře se již nezmění, dohodli jsme se, že již další prohlídky nejsou nutné. To bylo v polovině devadesátých let.

Já sama jsem se s tím smířila, brala jsem to jako danou věc a dál jsem to neřešila. Bolesti zad jsem neměla a zakřivení páteře mě netrápilo, nebylo totiž vidět.

Ovšem jedna věc mohla být lepší. Pravou nohu jsem měla o jeden centimetr kratší. To se také často u skoliózy stává. Ale jeden centimetr není tak mnoho, aby to bylo vidět, takže jsem nekulhala.

(NE)OBYČEJNÉ KŘESŤANSKÉ SHROMÁŽDĚNÍ

Před pár dny jsem hovořila s pastorem jednoho Křesťanského společenství v Praze o tom, jak se mám a jen tak mimochodem jsem se zmínila o skolióze páteře.

Pár dní na to jsem přijela na setkání křesťanů, abychom se modlili a slyšeli kázání od onoho pastora. Sešlo se nás asi patnáct.

Po kázání se mě pastor zeptal, zda se za mě může pomodlit. Uvítala jsem to. Poprosil mě, abych si sedla na židli a zády se pevně opřela o dřevěné opěradlo. To jsem také udělala. Pak si pastor přede mnou poklekl a řekl mi, ať natáhnu obě nohy před sebe. Když jsem to udělala, bylo vidět, že pravá noha je o jeden centimetr kratší než levá.

Pak jsem dala nohy zpět na zem, pastor na mě položil ruce a modlil se. Bylo to krátká modlitba, která mohla trvat asi patnáct vteřin. Skoro se mi chce říct, že to byla zcela jednoduchá obyčejná modlitba s jediným cílem, aby Bůh ve jménu Ježíše uzdravil moje nohy. Potichu jsem seděla, nemodlila se, nic jsem neprožívala ani necítila.

BŮH DĚLÁ ZÁZRAKY I DNES!

Pak si pastor znovu přede mnou klekl a požádal mě, abych opět obě nohy natáhla dopředu. A obě nohy byly stejně dlouhé! Moje pravá noha mi během modlitby vyrostla o jeden centimetr! Bůh vyslyšel naše modlitby, stal se zázrak a uzdravil mě!

Byla jsem velmi překvapená, že to šlo tak snadno, rychle a jednoduše. Po 37 letech svého pozemského putování na tomto světě mám konečně obě nohy stejně dlouhé, tak jak by to správně mělo být.

Pokud by někdo pochyboval, že se to nemohlo stát, pak připomínám, že dřevěná židle, na které jsem seděla, byla uprostřed místnosti, a svědkem tohoto zázraku je oněch patnáct lidí, kteří všechno viděli a seděli kolem.

Za pár týdnů mě čeká vyšetření na ortopedii, tak jsem opravdu zvědavá, zda zůstalo jenom u tohoto zázraku nebo jestli mi také Bůh narovnal páteř. Kdyby to lékař konstatoval, ani bych se nedivila...

I když se tento zázrak stal před několika dny, občas si během dne jen tak stoupnu a dívám se na své nohy. Přímo si vychutnávám, jak jsou moje nohy stejně dlouhé! Rovněž musím poctivě přiznat, že od té doby se mi báječně chodí. Doslova si to užívám!

BŮH CHCE UZDRAVIT KAŽDÉHO, KDO TO POTŘEBUJE

Pokud vás trápí jakékoliv zdravotní problémy, nesmiřujte se s tím! Medicína a lékaři sice dokáží v současné době mnoho, ale ne všechno. Je mnoho onemocnění, na které lékaři nemají řešení a často ani léčbu. Existuje však Někdo, kdo umí uzdravit naše nemoci dokonale a bezbolestně. Je to Ten, který nás stvořil a který nás zná nejlépe, Bůh. Jako uzdravil mě, chce uzdravit i vás.

Přeji krásné podzimní dny a mnoho zázraků, Vaše bloggerka Hana Rebeka Šiander

Fotografie a odkazy:

Informace o skolióze dostupné na Wikipedia.org zde: https://cs.wikipedia.org/wiki/Skoli%C3%B3za

Webové stránky Křesťanského společenství Praha - http://www.kspraha.cz/

Autor: Hana Rebeka Šiander | středa 2.11.2016 14:55 | karma článku: 22.95 | přečteno: 1760x

Další články blogera

Hana Rebeka Šiander

Recenze bestselleru „Selekce“ od Kiery Cassové

Spisovatelka Kiera Cassová dokáže stvořit romantický příběh jako málokterá autorka. Její trilogie „Selekce“ se právem stala bestsellerem a čtenou na celém světě. První díl nám prozradí, jak se princ Maxon seznámil s Americou...

11.11.2017 v 23:50 | Karma článku: 9.40 | Přečteno: 176 | Diskuse

Hana Rebeka Šiander

Evangelizační kampaň v Lagosu s Reinhardem Bonnkem a Danielem Kolendou

Poslední velká evangelizační kampaň v Lagosu v Nigérii zakončí po více jak 40 letech službu světově známého evangelisty Reinharda Bonnke. Kázání evangelia a zázraky. Bude opět někdo vzkříšen z mrtvých? A kdo nahradí Bonnkeho?

8.11.2017 v 19:19 | Karma článku: 13.45 | Přečteno: 258 | Diskuse

Hana Rebeka Šiander

Miloš Zeman utratil za kampaň 19 milionů Kč a bylo to z našich kapes!

President Miloš Zeman sice prohlašuje, že žádnou presidentskou kampaň nepovede, ale dělá si ji posledního čtyři a půl roku nepřetržitě. Kampaň stála 19 milionů korun. Ale proč jsme ji museli zaplatit my, daňoví poplatníci?

6.11.2017 v 21:21 | Karma článku: 36.84 | Přečteno: 3155 | Diskuse

Hana Rebeka Šiander

Jak je možné, že v Evropském parlamentu sedí poslanci, kteří jsou s teroristy jedna ruka?

Terorismus v Evropě sílí. Z Evropské unie zaznívají silná slova, jak je třeba proti terorismu bojovat. Ale sami poslanci Evropského parlamentu hostí na své půdě teroristku, oslavují ji a naslouchají jí. Jak je to jenom možné?

3.11.2017 v 17:23 | Karma článku: 44.40 | Přečteno: 5865 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Jaromír Hlubek

Nejlepší autonomní řídič je kůň

Tady se pořádají masáže na úrovni demagogie, přičemž většina redaktorů vůbec neví o čem mluví. Elektromobily, autonomní řízení, bonzácké hlášení přes GPS. Socialistická byrokracie chce lidem vnutit všeobecné dobro za účelem jejich

17.11.2017 v 21:11 | Karma článku: 17.16 | Přečteno: 270 | Diskuse

Josef Nožička

Rektor Bek při výročí 17. listopadu: prezidentské volby se nepovedly

Kromě mnoha pietních i protestních akcí se dnes při příležitosti výročí 17. listopadu konalo v našem hlavním městě studentské shromáždění, na kterém vystoupili i představitelé některých českých vysokých škol.

17.11.2017 v 19:40 | Karma článku: 35.56 | Přečteno: 974 | Diskuse

Karel Trčálek

Kéž v této zemi zvítězí zdravý rozum nad komedianty!

Čeští komedianti dostali parádní lekci z demokracie. Nás ostatní tato a jiné lekce ještě čekají, neboť zdravý rozum není opakem šílenství, ale jeho mocninou

17.11.2017 v 19:15 | Karma článku: 11.79 | Přečteno: 606 | Diskuse

Irena Fuchsová

Když tě zavřou, postarám se ti o děti

Letos poprvé jsem příchod 17. listopadu a všechno kolem, brala v klidu a dá se říct i lhostejně. Letos poprvé. Všechny minulé sedmnácté listopady jsem prožila ve zvláštní nervozitě, kterou jsem nechápala.

17.11.2017 v 18:11 | Karma článku: 16.47 | Přečteno: 636 | Diskuse

Karel Trčálek

Ze 17. listopadu se staly druhé české vánoce

Ačkoliv všichni dobře víme, že 17. listopad 1989 byl podvod, přesto teď bloumají pražskými ulicemi tisíce lidí v mystickém vytržení, že se dnes určitě něco velkého musí stát. Ale co? Narodí se spasitel a my budeme opět svobodní?

17.11.2017 v 14:42 | Karma článku: 23.46 | Přečteno: 845 | Diskuse
Počet článků 338 Celková karma 21.73 Průměrná čtenost 5023

Narodila jsem se v roce 1979 v Hradci Králové. Baví mě studovat a vzdělávat se, a tak jsem vyučená švadlena a kuchařka, ale i sociální pracovnice. Vystudovala jsem theologii. Jsem absolventkou Policejní akademie PČR.

Během svého života jsem se věnovala mnoha povoláním. Pracovala jsem v McDonald´s, byla jsem asistentkou ve vzdělávací společnosti, realitní makléřkou i státní úřednicí na Ministerstvu obrany ČR.

Nejvíce mě zaujala práce v médiích (rádio, TV, noviny) a objevila jsem, že mě baví psát. Pracovala jsem jako novinářka v oblasti V.I.P. a politiky. Píši recenze pro Palmknihy.cz. Jsem blogerka a spisovatelka.

V únoru 2012 mi vyšel můj první román pro ženy, kniha BRIGITA. V prosinci 2012 se objevila na světě druhá kniha HEDVIKA. Nyní pracuji na dalších knihách. 

Najdete mě také na mém webu siander.cz

Počet návštěv podle TOP listu:Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.