Jak mi Bůh prodloužil nohu o jeden centimetr

2. 11. 2016 14:55:00
Dělá Bůh zázraky i dnes? Odpověď zní: Ano, dělá! Celý život jsem měla pravou nohu o jeden centimetr kratší než levou. Po 37 letech mě Bůh po modlitbě uzdravil a noha mi vyrostla. Tento zázrak vidělo 15 přítomných lidí.

Dnešní blog bude hodně osobní. Možná se vám, co budete číst, bude zdát bláznivé, nemožné či neuvěřitelné, ale přesto se to stalo. Téměř nikdo, kdo mě zná, nevěděl, že mám jednu nohu kratší než druhou. Abych byla konkrétní, jednalo se o pravou nohu. Nikdo se mě ale také nikdy neptal, jestli mám nebo nemám rovnou páteř. Ostatně kdo by se chlubil svými nemocemi?

ZAKŘIVENÁ PÁTEŘ A KRATŠÍ NOHA

Kdyby se mě však někdo zeptal, přiznala bych, že jsem jako dítě několik let docházela na ortopedii se skoliózou. Páteř byla zakřivená, ale ne natolik, abych musela nosit korzet. Kromě občasných RTG snímků páteře a pravidelných prohlídek na ortopedii, jsem žádnou léčbu nepodstoupila.

Skolióza je jedna z deformací páteře. Lze ji charakterizovat jako trojrozměrnou deformitu se sklonem a posunem obratlů ve frontální (stranové zakřivení), sagitální (změny fyziologické lordózy a kyfózy) a transverzální (rotace páteřního sloupce) rovině.

Když jsem dospívala, lékař dospěl k závěru, že se zastavil růst a situace se zakřivením páteře se již nezmění, dohodli jsme se, že již další prohlídky nejsou nutné. To bylo v polovině devadesátých let.

Já sama jsem se s tím smířila, brala jsem to jako danou věc a dál jsem to neřešila. Bolesti zad jsem neměla a zakřivení páteře mě netrápilo, nebylo totiž vidět.

Ovšem jedna věc mohla být lepší. Pravou nohu jsem měla o jeden centimetr kratší. To se také často u skoliózy stává. Ale jeden centimetr není tak mnoho, aby to bylo vidět, takže jsem nekulhala.

(NE)OBYČEJNÉ KŘESŤANSKÉ SHROMÁŽDĚNÍ

Před pár dny jsem hovořila s pastorem jednoho Křesťanského společenství v Praze o tom, jak se mám a jen tak mimochodem jsem se zmínila o skolióze páteře.

Pár dní na to jsem přijela na setkání křesťanů, abychom se modlili a slyšeli kázání od onoho pastora. Sešlo se nás asi patnáct.

Po kázání se mě pastor zeptal, zda se za mě může pomodlit. Uvítala jsem to. Poprosil mě, abych si sedla na židli a zády se pevně opřela o dřevěné opěradlo. To jsem také udělala. Pak si pastor přede mnou poklekl a řekl mi, ať natáhnu obě nohy před sebe. Když jsem to udělala, bylo vidět, že pravá noha je o jeden centimetr kratší než levá.

Pak jsem dala nohy zpět na zem, pastor na mě položil ruce a modlil se. Bylo to krátká modlitba, která mohla trvat asi patnáct vteřin. Skoro se mi chce říct, že to byla zcela jednoduchá obyčejná modlitba s jediným cílem, aby Bůh ve jménu Ježíše uzdravil moje nohy. Potichu jsem seděla, nemodlila se, nic jsem neprožívala ani necítila.

BŮH DĚLÁ ZÁZRAKY I DNES!

Pak si pastor znovu přede mnou klekl a požádal mě, abych opět obě nohy natáhla dopředu. A obě nohy byly stejně dlouhé! Moje pravá noha mi během modlitby vyrostla o jeden centimetr! Bůh vyslyšel naše modlitby, stal se zázrak a uzdravil mě!

Byla jsem velmi překvapená, že to šlo tak snadno, rychle a jednoduše. Po 37 letech svého pozemského putování na tomto světě mám konečně obě nohy stejně dlouhé, tak jak by to správně mělo být.

Pokud by někdo pochyboval, že se to nemohlo stát, pak připomínám, že dřevěná židle, na které jsem seděla, byla uprostřed místnosti, a svědkem tohoto zázraku je oněch patnáct lidí, kteří všechno viděli a seděli kolem.

Za pár týdnů mě čeká vyšetření na ortopedii, tak jsem opravdu zvědavá, zda zůstalo jenom u tohoto zázraku nebo jestli mi také Bůh narovnal páteř. Kdyby to lékař konstatoval, ani bych se nedivila...

I když se tento zázrak stal před několika dny, občas si během dne jen tak stoupnu a dívám se na své nohy. Přímo si vychutnávám, jak jsou moje nohy stejně dlouhé! Rovněž musím poctivě přiznat, že od té doby se mi báječně chodí. Doslova si to užívám!

BŮH CHCE UZDRAVIT KAŽDÉHO, KDO TO POTŘEBUJE

Pokud vás trápí jakékoliv zdravotní problémy, nesmiřujte se s tím! Medicína a lékaři sice dokáží v současné době mnoho, ale ne všechno. Je mnoho onemocnění, na které lékaři nemají řešení a často ani léčbu. Existuje však Někdo, kdo umí uzdravit naše nemoci dokonale a bezbolestně. Je to Ten, který nás stvořil a který nás zná nejlépe, Bůh. Jako uzdravil mě, chce uzdravit i vás.

Přeji krásné podzimní dny a mnoho zázraků, Vaše bloggerka Hana Rebeka Šiander

Fotografie a odkazy:

Informace o skolióze dostupné na Wikipedia.org zde: https://cs.wikipedia.org/wiki/Skoli%C3%B3za

Webové stránky Křesťanského společenství Praha - http://www.kspraha.cz/

Autor: Hana Rebeka Šiander | středa 2.11.2016 14:55 | karma článku: 25.94 | přečteno: 1857x

Další články blogera

Hana Rebeka Šiander

Recenze knihy „Posvátné místo“ od Barbary Woodové

Přeneseme se do luxusní čtvrti v Los Angeles, kde je po velkém zemětřesení objevena jeskyně se záhadnou malbou a pozůstatky dva tisíce let starými. Ty odkrývá archeoložka Erica a na její práci dohlíží její nepřítel, advokát Jared.

17.1.2019 v 20:20 | Karma článku: 5.12 | Přečteno: 86 | Diskuse

Hana Rebeka Šiander

Úklidová firma s postiženými občany – utrpení nebo radost?

Náš dům najal na úklid v domě firmu, která zaměstnává postižené občany. Od začátku jsme se potýkali se zajímavými problémy, které bychom nevymysleli. Bez osobního dohledu to jde těžko. Je to tedy radost nebo utrpení?

11.1.2019 v 15:39 | Karma článku: 25.47 | Přečteno: 1390 | Diskuse

Hana Rebeka Šiander

Vánoční přání 2018

Moji milí čtenáři, přátelé, kolegové a známí, rok se s rokem sešel a opět tu jsou vánoční svátky a s nimi moje přání.

26.12.2018 v 15:10 | Karma článku: 12.16 | Přečteno: 135 | Diskuse

Hana Rebeka Šiander

Recenze knihy „Dotkni se hvězd“ od Barbary Cartland

Jedna z nejplodnějších spisovatelek, která kdy žila, se jmenovala Barbara Cartland. Během svého života napsala víc jak sedm set knih. Tentokrát jsem si vybrala romantický historický román „Dotkni se hvězd“ z konce 19. století.

21.12.2018 v 15:23 | Karma článku: 14.41 | Přečteno: 184 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Tadeáš Firla

Kde jsou čínští křesťané?

V novém roce máme nové starosti a péči o sebe. Zdá se, že podobně jako syrské sirotky, tak i čínské křesťany přikryl sníh a odvál vítr. Jen zdánlivě. Ptáte se, kde jsou? Chceme je tady? Taky nás ohrožují? Zde je odpověď

18.1.2019 v 2:21 | Karma článku: 9.69 | Přečteno: 193 | Diskuse

Lenka Klímková

Šátková realita

„#SvobodnáVŠátku“ (#FreeInHijab). Nová kampaň twitterového účtu Světového dne hidžábu se tak nějak nepovedla...

17.1.2019 v 22:38 | Karma článku: 29.52 | Přečteno: 526 | Diskuse

Hana Rebeka Šiander

Recenze knihy „Posvátné místo“ od Barbary Woodové

Přeneseme se do luxusní čtvrti v Los Angeles, kde je po velkém zemětřesení objevena jeskyně se záhadnou malbou a pozůstatky dva tisíce let starými. Ty odkrývá archeoložka Erica a na její práci dohlíží její nepřítel, advokát Jared.

17.1.2019 v 20:20 | Karma článku: 5.12 | Přečteno: 86 | Diskuse

Vladimír Havránek

Co říkáte na to, že Hrad se dlouhodobě snaží ovlivnit justici pane Čermáku?

Za to asi nemůže pražská kavárna, lepšoidi či křiklouni na ulicích. Bylo u nás již hodně prezidentů, ale v posledních letech si žádný nedovolil to, co současná hradní partička. Reaguji zde, neboť jako jeden z mála odmítáte diskusi

17.1.2019 v 19:26 | Karma článku: 28.28 | Přečteno: 633 | Diskuse

Irena Fuchsová

Zrušíme pošty, abychom mohli zvednout platy pošťákům

V úterý 15.1.2019 byl v MF DNES rozhovor s předsedou ČSSD a s ministrem vnitra, Janem Hamáčkem. Zaujalo mě, co říkal v tomto rozhovoru o poštách.

17.1.2019 v 18:42 | Karma článku: 22.61 | Přečteno: 586 | Diskuse
Počet článků 404 Celková karma 20.82 Průměrná čtenost 4510

Narodila jsem se v roce 1979 v Hradci Králové. Baví mě studovat a vzdělávat se, a tak jsem vyučená švadlena a kuchařka, ale i sociální pracovnice. Vystudovala jsem theologii. Jsem absolventkou Policejní akademie PČR.

Během svého života jsem se věnovala mnoha povoláním. Pracovala jsem v McDonald´s, byla jsem asistentkou ve vzdělávací společnosti, realitní makléřkou i státní úřednicí na Ministerstvu obrany ČR.

Nejvíce mě zaujala práce v médiích (rádio, TV, noviny) a objevila jsem, že mě baví psát. Pracovala jsem jako novinářka v oblasti V.I.P. a politiky. Píši recenze pro Palmknihy.cz. Jsem blogerka a spisovatelka.

V únoru 2012 mi vyšel můj první román pro ženy, kniha BRIGITA. V prosinci 2012 se objevila na světě druhá kniha HEDVIKA. Nyní pracuji na dalších knihách. 

Najdete mě také na mém webu siander.cz

Počet návštěv podle TOP listu:

Najdete na iDNES.cz