Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Ženská ňadra a zírající muži

18. 02. 2014 20:01:41
Přicházejí první jarní slunné dny a s tím my, odhalující se ženy... Nejrůznější trička, topy a šaty, které zdůrazní nejen postavu, ale odhalí i dekolt. Některé z nás mají malá ňadra, některé normální, jiné ženy mají bujné poprsí. Ale co muži? Ti se často neudrží... a zírají! Jenže co s tím, když je to nepříjemné? Zamaskovat poprsí jakoby žádné nebylo? Hrbit se? Ignorovat to, když se vám muž dívá během rozhovoru ne do očí, ale celou dobu na hrudník? A co s malým poprsím? Přečtěte si 5 nápadů, které mi muži doporučili pro vylepšení malého poprsí! Pozor, ryze ženský blog!

PoprsíNení tomu tak dávno, co jsem zahlédla na sociální síti Facebook mladou krásnou ženu (často jí její milý přezdívá „Cvičenka“), jak si na pár minut denně bere jistou pomůcku, která jí pomáhá nehrbit se a udržet si správné držení těla.

Ajajaj! Tak to je přesně můj problém!“ pomyslela jsem si a začala jsem uvažovat, jak a kdy jsem se začala hrbit.

DĚTSTVÍ

Určitě to zcela jistě začalo v dětství, kdy moji rodinnou výchovu ve velké míře přenechala moje rodina nejrůznějším ústavům, od tet v jeslích počínaje až po občasné připomínky učitelů během povinné školní docházky v družině a během vyučování na základní škole. Pak už nastal čas, kdy jsem své hrbení kolem 14. roku dovršila, a řekla bych, že všechno bylo tak nějak ztraceno!

Takže mi vlastně v průběhu mého života mnoho lidí tu a tam připomíná, že se hrbím... Někdo to poznamená jen tak mimochodem během řeči, jiní zcela decentně a v soukromí, někteří s humorem. Pár lidí si servítky nebere a připomene mi, že mě čekají vážné zdravotní problémy o několik let později. Tak to beru! Je to přímé a narovinu.

Zažila jsem i napomenutí s humorem, kdy jsme se hrbili ve dvojici. Nikdy asi nezapomenu na napomenutí od muže doprovázené plácnutím přes záda s výtkou: „Narovnej se!“ Musím přiznat, že když je člověku pětatřicet, tak už to nelze brát stejně (i kdyby to bylo míněno sebelépe), jako když je člověku o dvacet méně. Ostatně tento člověk již v mém životě po tomto (nejednom) faux pas není.

NENÍ HRBENÍ JAKO HRBENÍ

Rovněž chápu, že se někdo hrbí proto, že má problémy s páteří či jiné zdravotní problémy (dříve, ne až jako následek). Dalším důvodem může být nošení malých dětí na prsou, nebo časté vysedávání u počítače, které nám všem zabírá více a více času v našich životech. To bych řekla, že bude patrně v podstatné míře problém nás všech.Dáma v kostýmku

HRBENÍ JAKO ZAMASKOVÁNÍ POPRSÍ

Jeden důvod hrbení se je poněkud zvláštní a má své nezastupitelné místo. A týká se pouze žen. Jedná se o zcela očividné mužské zírání (odpusťte, ale jinak se to snad ani nazvat nedá) na ženská ňadra.

Někdo z mužské populace by mi mohl namítnout: „Ano, ale musí být na co civět!“ Tady musím na základě své mnohaletých zkušeností (a nejen svých) napsat, že to není pravda. Ať máme my, ženy, ňadra malá (velikost A) či normální (velikost B), je to jedno! Mnoho mužů přitahuje ženský hrudník jako takový.

MALÁ ŇADRA = VÝZVA PRO MUŽE!

Možná bych snad dokonce napsala, že malá ňadra přitahují muže více než poprsí normální. Tam totiž muži zkoumají, zda žena vůbec nějaké poprsí má! A to právě častým důvodem k tomu, aby se ženy před zraky mužů hrbily!

Jako příklad bych uvedla jednu kamarádku. Celé roky jsem si o ní myslela, že nemá téměř žádná prsa. Byla menší postavy, štíhlá a budila vždy dojem, že má téměř plochou hruď. Až s odstupem času jsem se přesvědčila (při stylingu a probírání šatníku), že nejenže má prsa, ale dokonce velikost D! Ale před mužskými zraky, protože na ni stále zírali, je mistrně skrývala oblečením.Woman

Vzhledem k tomu, že patřím k leptosomním typům a mám malá ňadra (k čemuž jsem se veřejně přiznala a popsala to ve svém článku s názvem - „Mají opravdu čeští muži rádi vychrtlé holky?“), mám s tím dost zkušeností.

Časté je, že se muži při několika minutovém důležitém rozhovoru nedívají do očí (nebo alespoň někam na tvář), ale zcela nepokrytě na prostřed hrudníku.

Poznámka pro muže: Plně si uvědomuji, že ne všechny muže přitahuje horní část ženských těl. Někteří se specializují na dolní část, a především na tu zadní. Také připouštím, že člověk může mít i opravdové štěstí a narazí na opravdové gentlemeny, kteří si toto odpustí, i kdyby pohled byl sebelákavější! Píši to zde proto, že jsem si vědoma, že mi bude muži vytýkáno, že jsem proti nim zaměřena a že oni toto nedělají!

NEJČASTĚJŠÍ MUŽSKÉ NÁPADY, JAK ZVĚTŠIT POPRSÍ

Rovněž jsem učinila poznání, že zírající muži přicházejí s nejrůznějšími nápady, jak tento „nedostatek“ vylepšit.

  1. Začni pít černé pivo! Po tom rostou prsa!
  2. Dnes už existují různé kosmetické krémy a tablety, které ti pomohou s růstem prsů.
  3. Kdesi jsem četl o nějakých fakt dobrých cvičeních, které podporují růst prsou? Mám ti ten článek přinést?
  4. Neslyšelas nikdy o těch speciálních podprsenkách? Hodně to prsa vylepší! Aspoň opticky!
  5. A co plastika? Nepřemýšlela jsi o ní? Nebylo by to špatné...

A pokud se vrátím ke svému původnímu tématu, pak musím přiznat, že jsem se většinu svého života hrbila právě kvůli malému poprsí. A nebojím se to přiznat!

Dobrou zprávou však je, že dle nejednoho psychologického výzkumu se zjistilo, že ženy jsou samy se sebou spokojené, když překročí hranici 30 let.

Musím konstatovat, že toto tvrzení je pravdivé. Jakékoliv nedostatky, které jsem dříve řešila a trápily mě, dnes již neřeším. A to ani malé poprsí, zírající muže či různé požadavky na můj vzhled. Dospěla jsem do bodu, kdy již umím svobodně říci: "Líbí se ti více ženy s velkým poprsím? Tak v tom případě si takovou najdi!"Moře, žena

A tak si dávám na možné hrbení se a správné držení těla urputný pozor! Ostatně s přibývajícími slunnými a teplými dny, my, ženy, opět vyndáme ze svých šatníků třička, topy, šaty, plavky... A bude se opět na co dívat, že, milé dámy?!

Krásné dny a žádné hrbení se Vám přeje Vaše blogerka Hana Rebeka Šiander

Fotografie a odkazy:

http://siander.blog.idnes.cz/c/44173/Maji-opravdu-cesti-muzi-radi-vychrtle-holky.html

http://www.flickr.com/

Autor: Hana Rebeka Šiander | úterý 18.2.2014 20:01 | karma článku: 14.67 | přečteno: 2853x

Další články blogera

Hana Rebeka Šiander

Recenze bestselleru „Elita“ od Kiery Cassové

Kiera Cassová napsala trilogii „Selekce“. Tak se jmenuje královská soutěž, ve které se jedna z 35 dívek stane princeznou Illejského království. II. díl, který se jmenuje „Elita“, nám přiblíží soutěž mezi posledními 6 dívkami...

20.11.2017 v 16:51 | Karma článku: 6.16 | Přečteno: 136 | Diskuse

Hana Rebeka Šiander

Recenze knihy „Samomluvy Miroslava Macka“

Kniha českého stomatologa, bývalého politika, publicisty, překladatele a politického komentátora Miroslava Macka „Samomluvy Miroslava Macka“ je podivuhodná. Pobaví, rozesměje, inspiruje i obohatí, neboť je plná životní moudrosti.

18.11.2017 v 19:14 | Karma článku: 24.33 | Přečteno: 844 | Diskuse

Hana Rebeka Šiander

Recenze bestselleru „Selekce“ od Kiery Cassové

Spisovatelka Kiera Cassová dokáže stvořit romantický příběh jako málokterá autorka. Její trilogie „Selekce“ se právem stala bestsellerem a čtenou na celém světě. První díl nám prozradí, jak se princ Maxon seznámil s Americou...

11.11.2017 v 23:50 | Karma článku: 10.75 | Přečteno: 185 | Diskuse

Hana Rebeka Šiander

Evangelizační kampaň v Lagosu s Reinhardem Bonnkem a Danielem Kolendou

Poslední velká evangelizační kampaň v Lagosu v Nigérii zakončí po více jak 40 letech službu světově známého evangelisty Reinharda Bonnke. Kázání evangelia a zázraky. Bude opět někdo vzkříšen z mrtvých? A kdo nahradí Bonnkeho?

8.11.2017 v 19:19 | Karma článku: 13.49 | Přečteno: 268 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Filip Kosák

Feministky mají knírek

Žijeme ve 21. století a spousta věcí je jinak, než tomu bylo dříve. Tak například tu máme ženskou emancipaci. Ta je hodně důležitá, protože ženy dneska mohou klidně fárat do dolů anebo močit vestoje.

21.11.2017 v 9:48 | Karma článku: 13.69 | Přečteno: 250 | Diskuse

Jana Slaninová

Pět romáckejch sluníček a bezďák

Prší. Psa by nevyhnal. Deštník posílá k zemi proudy vody a cáká na nohy. Lezu do tramvaje a tam sedí v reflexních montérkách pět cigánských šohajů.

21.11.2017 v 8:08 | Karma článku: 19.19 | Přečteno: 726 | Diskuse

Helena Vlachová

O řeckém jogurtu Čechách

Mohla bych dnes začít jako v pohádce. Byl jednou jeden bílý jogurt a všichni jej měli rádi. Za to, že voněl po smetaně...

21.11.2017 v 6:05 | Karma článku: 28.29 | Přečteno: 941 | Diskuse

Jan Andrle

Predátoři

To mírné mžení se stávalo nepříjemným až nesnesitelným. Nepříjemným snad pro toho, kdo jej vnímal skrze cyklicky stírané přední okno taxíku, ale určitě nesnesitelným pro tu, která na nějaké to tágo čekala.

21.11.2017 v 2:09 | Karma článku: 6.21 | Přečteno: 205 | Diskuse

Radomír Stárek

Výměna vedení nebo rekonstrukce energetické sítě a omezení vlastnických práv

Máte na Vašem pozemku vedení elektřiny, plynu, vody apod. již několik desetiletí a nikdy jste nedostali žádnou náhradu? Teď svitla naděje majitelům pozemků - obcím i občanům.

20.11.2017 v 19:28 | Karma článku: 21.12 | Přečteno: 765 | Diskuse
Počet článků 340 Celková karma 20.87 Průměrná čtenost 4999

Narodila jsem se v roce 1979 v Hradci Králové. Baví mě studovat a vzdělávat se, a tak jsem vyučená švadlena a kuchařka, ale i sociální pracovnice. Vystudovala jsem theologii. Jsem absolventkou Policejní akademie PČR.

Během svého života jsem se věnovala mnoha povoláním. Pracovala jsem v McDonald´s, byla jsem asistentkou ve vzdělávací společnosti, realitní makléřkou i státní úřednicí na Ministerstvu obrany ČR.

Nejvíce mě zaujala práce v médiích (rádio, TV, noviny) a objevila jsem, že mě baví psát. Pracovala jsem jako novinářka v oblasti V.I.P. a politiky. Píši recenze pro Palmknihy.cz. Jsem blogerka a spisovatelka.

V únoru 2012 mi vyšel můj první román pro ženy, kniha BRIGITA. V prosinci 2012 se objevila na světě druhá kniha HEDVIKA. Nyní pracuji na dalších knihách. 

Najdete mě také na mém webu siander.cz

Počet návštěv podle TOP listu:Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.