Co se skrývá ze evropskou integrací? – 3. díl

9. 11. 2009 9:02:00
Günter Schneider, tajný člen skupiny Bildenberg, seděl v ohromném černém koženém křesle ve své pracovně s výhledem do parku, kterému vévodila fontána. Na velikém naleštěném stole měl otevřený deník The European Post. Dočetl si článek od Davida Owena a přemýšlel, co dál. Vyhledal si v počítači číslo na Paula Böhringera. Oba spojoval Bildenberg.

fontanaKDO JE KDO - Günter Schneider - sedmedesátiletý muž, tajný člen vnější skupiny Bildenberg, jeden z tzv. Dvanáctky. Žije převážně v Německu.

„Ahoj Paule, Günter. Máme problém s Owenem a Spencer. Zase napsali další článek. Potřebuji to s tebou probrat. Kdy a kde?", šel přímo k věci Schneider.

„Güntere, už jsem to viděl. Zašli už dost daleko. Zařídil si to s Wensteinem?", musel se ujistit Böhringer.

KDO JE KDO - Paul Böhringer - jednasedmdesátiletý muž, tajný člen vnější skupiny Bildenberg, jeden z tzv. Dvanáctky. Jeho domov je v Rakousku, ale mnoho času tráví v Bruselu.

„Jo, je to v pohodě. Wenstein mluvil víc než měl. Na Europol mám dost kontaktů, můžeme se na ně spolehnout. Snad to bude i výstraha pro ty dva. Jsou teď v Bruselu, ale máme je pod kontrolou. Uvidíme se odpoledne okolo třetí na našem místě", řekl Schneider.

„Budu tam. V neděli se Bildenberg sejde v irském sídle v Castledergu, dozvíme se podrobnosti a rozhodneme," odpověděl Böhringer.

„A co Ganley?", zajímal se Schneider.

KDO JE KDO - James Declan Ganley - jednasedmdesátiletý prezident Evropské unie. Poprvé byl zvolen na jaře 2039.

„Užívá si to! Všechno jde o podle plánů. Řídí se mými instrukcemi. Mile mě překvapil, když sám přiznal, že ho to šéfování Evropy baví! Už jsi mluvil s Whitem?", informoval ho pobaveně Böhringer.

Paule, ještě ne, ale hned to vyřídím, jak jsme se dohodli. Trošku na Whita přitlačím. Bude to dobré, udělá, co budeme chtít. Musím končit. Uvidíme se ve tři odpoledne. Měj se dobře!", rozloučil se Schneider.

„Fajn, dohodnuto, Güntere! Uvidíme se brzy!", shrnul Böhringer.

Schneider položil telefon a spokojeně si mnul ruce, jak se všechno dařilo. Vstal z pohodlného křesla, došel k baru a nalil si whisky a přidal dvě kostky ledu. Stál se skleničkou v ruce, díval se do podzimního parku a přemýšlel: Kdo by to byl řekl? Já že se budu podílet na řízení celé Unie? Tiše se usmál, měl pocit uspokojení... whisky

Vypil whisky, skleničku položil na stůl. V počítači si našel telefonní číslo na šéfredaktora The European Daily, Briana Whita. Pak si v počítači otevřel soubor, který se jmenoval B. White a otevřel ho.

Měl toho celkem dost. Fotografie s prostitutkou při vášnivém sexu, zvukový záznam, který zachycoval nátlak na policistu kvůli potřebným informacím, citlivé údaje o výši hypoték, obecné informace o věku Whiteovy manželky a dvou dětech, data o nejrůznějších druhů škol a kurzů, výše školného, podrobné informace o zálibách, koníčcích, práci a přesném rozpisu pracovní doby manželky...

KDO JE KDO - Brian White - pětapadesátiletý šéfredaktor vede The European Daily. Pod jeho vedením vychází jeden z největších deníků ve Velké Británii posledních sedm let. Obtloustlý, ale zároveň srdnatý šéfredaktor zasvětil svůj život práci v redakcích papírových novin. Stojí si za svými názory a totéž očekává od svých podřízených. Redaktorům nechává volnou ruku jak jen je to možné, pokud ovšem odvádí dobrou práci. Je třicet let šťastně ženatý s milovanou Elaine, se kterou má děti Charlese a Sarah.

Schneider si pomyslel: Jen si vybrat! Co by asi tak bylo nejlepší?

Nakonec se rozhodl pro fotografie s prostitutkou. Prohlížel si je a byly vážně dobré. Najatý fotograf odvedl vynikající práci. Odvážné a smyslné fotky, zobrazovaly obě postavy,kterým bylo vidět do vzrušených tváří...

Pokračování příště...

O ČEM JE ROMÁN NA POKRAČOVÁNÍ - CO SE SKRÝVÁ ZA EVROPSKOU INTEGRACÍ?

Román o Evropské unii se odehrává v blízké budoucnosti na podzim roku 2039. Poslední evropská země EU Albánie, se stane její součástí a tak bude završena evropská integrace, na kterou celá Evropa čekala několik desetiletí. Prezidentem EU je zvolen James D. Ganley. Reportéři Jane Spencer a David Owen zjistí, že integrace 47 zemí do jednoho evropského superstátu byla iniciována a účelně řízena někým, kdo celou dobu stojí v pozadí...

KDY VYJDOU DALŠÍ DÍLY

Román na pokračování CO SE SKRÝVÁ ZA EVROPSKOU INTERGRACÍ vychází (3x týdně), pravidelně v pondělí, středy a pátky po 9 hodině ranní. Všechny díly najdete na tomto blogu. Bude u něj tato ikonka staré knihy s brýlemi. book

Obrázky:

http://www.flickr.com
Autor: Hana Rebeka Šiander | pondělí 9.11.2009 9:02 | karma článku: 11.58 | přečteno: 1628x

Další články blogera

Hana Rebeka Šiander

Svátek sv. Valentýna jako povinnost nebo příležitost k vyznání lásky?

14. únor je svátkem všech zamilovaných. Slavíte svátek sv. Valentýna nebo ho ignorujete? Je to příležitost, jak někomu dát najevo, že ho milujeme? Můj článek o tom, jak jsem tento svátek slavila i neslavila já.

14.2.2019 v 12:45 | Karma článku: 13.60 | Přečteno: 302 | Diskuse

Hana Rebeka Šiander

Recenze knihy „Podivný případ se psem“ od Marka Haddona

Detektivní novela „Podivný případ se psem“ nám předkládá nejen záhadu mrtvého psa zabitého vidlemi, ale také přibližuje svět patnáctiletého autistického chlapce Christophera. Ten se totiž rozhodl, že vraha zabitého psa vypátrá...

12.2.2019 v 18:34 | Karma článku: 11.12 | Přečteno: 151 | Diskuse

Hana Rebeka Šiander

Co mi dalo a vzalo 10 let působení jako blogerky na iDNES.cz

Jsem blogerkou iDNES.cz 10 let. Vydala jsem víc jak 400 článků. Oslovila jsem téměř 1.800.000 čtenářů. Našla jsem kamarádky a dobré přátele. Co mi dalo blogování? A co mi vzalo? A stálo to zato? Upřímně a otevřeně o blogování.

8.2.2019 v 19:08 | Karma článku: 24.51 | Přečteno: 698 | Diskuse

Hana Rebeka Šiander

Recenze knihy „Život v jednom ohni“ od Reinharda Bonnke

Německý evangelista Reinhard Bonnke přináší ve své autobiografii ohlédnutí za svým životem a za čtyřiceti roky služby kázání evangelia Ježíše Krista. Skvělá, dobrodružná, napínavá a podmanivá kniha, kterou si musíte přečíst!

5.2.2019 v 21:31 | Karma článku: 13.14 | Přečteno: 153 | Diskuse

Další články z rubriky Poezie a próza

Milan Kalous

Čest poraženým

Globalizace prý rozkládá vztahy v rodinách. Taková fráze. Taková blbost. Bude to ale zřejmě pravda. Když jsme tu měli Ústřední výbor plný debilů, silnou STB a jasný vliv KGB, lidi drželi více při sobě. Taková blbost!

22.2.2019 v 8:01 | Karma článku: 5.92 | Přečteno: 209 | Diskuse

Šárka Medková

"Jedeme do Králova Dvora a on v Berouně neřekne ani Beroun"

Rozhodla jsem se vyrazit si s naším synem na výlet. Mám konečně dovolenou, spoustu času a chuť cestovat. Jako cíl jsem, po domluvě s kamarádkou, vybrala město Beroun.

20.2.2019 v 17:50 | Karma článku: 21.89 | Přečteno: 889 | Diskuse

Miroslav Pavlíček

Dívka s plavými vlasy

Medici jsou tam (rozuměj v Praze) a juristé/ a mladí, pěkní kněží/ Ti mnoho v knihách zajisté/ víc ještě u holek leží. František Gellner – Radosti života

20.2.2019 v 16:37 | Karma článku: 17.69 | Přečteno: 370 | Diskuse

Jakub Kouřil

Hra

Byla jednou jedna babka, a ta měla čtyři jabka. Nebyla to obyčejná babka, ale jabkojedka a ty jablíčka nebyla obyčejná, ale kouzelná. Jsme přece v pohádce a v pohádce se bez kouzlení neobejdeme.

20.2.2019 v 13:53 | Karma článku: 6.20 | Přečteno: 134 | Diskuse

David Snítilý

Hokejový táta 4 – lži bez sexu zato s videem

Před vchodem postávala učitelka se dvěma policisty. Míša na nich mohl oči nechat. „Vidíš, došlo na má slova, pořád Ti říkám, že rosteš pro kriminál,“ střílím od boku. „Míša, takovej andílek,no to snad ne?“ hájí ho učitelka.

20.2.2019 v 9:29 | Karma článku: 12.05 | Přečteno: 561 | Diskuse
Počet článků 410 Celková karma 18.19 Průměrná čtenost 4464

Narodila jsem se v roce 1979 v Hradci Králové. Baví mě studovat a vzdělávat se, a tak jsem vyučená švadlena a kuchařka, ale i sociální pracovnice. Vystudovala jsem theologii. Jsem absolventkou Policejní akademie PČR.

Během svého života jsem se věnovala mnoha povoláním. Pracovala jsem v McDonald´s, byla jsem asistentkou ve vzdělávací společnosti, realitní makléřkou i státní úřednicí na Ministerstvu obrany ČR.

Nejvíce mě zaujala práce v médiích (rádio, TV, noviny) a objevila jsem, že mě baví psát. Pracovala jsem jako novinářka v oblasti V.I.P. a politiky. Píši recenze pro Palmknihy.cz. Jsem blogerka a spisovatelka.

V únoru 2012 mi vyšel můj první román pro ženy, kniha BRIGITA. V prosinci 2012 se objevila na světě druhá kniha HEDVIKA. Nyní pracuji na dalších knihách. 

Najdete mě také na mém webu siander.cz

Počet návštěv podle TOP listu:

Najdete na iDNES.cz